Правила

Головна › Правила

Система WebGarden (далі по тексту "система") призначена для вебмайстрів та надає послуги з продажу посилань і вічних посилань.


Загальне


1. Система приймає сайти по ряду характеристик, монетизуючи їх за допомогою продажу на них текстових посилань.
2. Підтримка користувачів здійснюється за допомогою служби підтримки через автоматизований веб-інтерфейс . Відповіді на ваші звернення формуються по мірі завантаження операторів і як правило, здійснюються протягом 24 годин, для ряду більш складних питань, пов'язаних з доопрацюванням системи, очікування може становити більший термін.
3. Модерация нових сайтів в систему здійснюється по мірі завантаження модераторів протягом 24 годин, але як правило швидше. Довший термін модерації вашого сайту може означати його ретельну перевірку з боку модератора системи.
4. Кошти нараховуються щодня за попередню добу минулого білінгу.

Правила


1. Не можна додавати в систему сайт, до якого користувач не має відношення. При необхідності, адміністрація системи може запросити у користувача підтвердження володінням доменом (через Email whois-даних, або через розміщення файлу в кореневому каталозі сайту).
2. Приймаються тільки сайти, що не порушують чинного Українського законодавства і мають практичну спрямованість. Сайти ні про що, що містять в собі різного роду заклики або містять марну для користувача інформацію, не приймаються в систему. Також, відхиляються сайти розміщують адалт-посилання і адалт-банери, форуми.
3. При добавленні сайт проходить аналіз якості і якщо він не задовільняє вимогам системи, він не приймається, якщо система не працює або пропустила сайт - адміністрація залишає за собою право виключити такий сайт від продажу в майбутньому.
4. Не дозволяється розміщувати посилання в приховані блоки або поза тегів html, body, а також у всіх місцях, недоступних для пошукових роботів.
5. Не дозволяється знаходити помилки/баги без погодження з адміністрацією, за це акаунт може бути заблокований.
6. Не дозволяється накрутка партнерської програми, а також відвідування кількох акаунтів з однієї IP - це карається відключенням партнерської програми або блокуванням аккаунта.
7. Система автоматично оцінює якість сторінок сайту і допускає в продаж тільки ті сторінки, які задовільняють мінімальний поріг якості (повний перелік не розкривається, але частина з них доступні, як то: к-ть зовнішніх посилань не більше 4, ТІЦ сайту від 20 і вище і/або Moz Da сайту 25 і вище (для сайтів з ручним розміщенням посилань - ТIЦ вище 80 і/або Moz Da вище 33.75), ніяких лайливих або едалт-слів, к-ть контенту більше 1000 знаків, відсутність відомих партнерок, тізерок або спливаючих банерів та інш. Частина даних по поганих сторінкам міститься в історії сканування сайтів).
8. Дохід нараховуються щодня (при збої або затримках в нарахуванні повідомляється додатково в новинах системи). Затримка у виплаті до 3 днів вважається нормою. У розділі Баланс користувач виводить ту суму, яку бачить, за винятком оплати комісії платіжних систем (0.8% WebMoney). Гаманець вводиться один раз, при зміні гаманця потрібно звертатися в службу підтримки, при зміні гаманця в цілях безпеки встановлюється затримка в 7 днів з додатковим сповіщенням користувача про зміну гаманця на пошту.
9. Ціни на посилання призначаються системою. За замовчуванням ставиться одна звичайна і одна вічна посилання на сторінку. Продаж однієї звичайного посилання і однієї вічного посилання зі сторінки сайту є обов'язковою умовою участі сайту в системі.
10. Система залишає за собою право відхилити сайт, якщо він не проходить по вимозі якості сторінок. Система гарантує постійне зростання покупки посилань, але не гарантує стабільного доходу або повного викупу.
11. Користувач має право видалити будь-яку посилання на свій розсуд (Після-модерація) протягом 7 днів після покупки.
12. Користувач має право видалити будь-яку сторінку з посиланнями на свій розсуд (Після-модерація) протягом 7 днів після покупки посилань на ній, а якщо на ній немає посилань - то без урахування цього чинника.
13. У разі незгоди або внесення пропозицій користувач може звернутися в службу підтримки.
14. При невиправленні виявлених порушень розміщення посилань на сайті протягом 7 днів з боку користувача, після виставлення порушення, адміністрація системи має право зняти сайт з продажів, до вирішення ситуації.
15. За використання нецензурних слів або "хамство" (вираз неповаги до людей, причому свідомий) при зверненні в службу підтримки, адміністрація сервісу має право заблокувати користувача на місяць, при першому такому випадку. При повторному порушенні цього правила - заблокувати користувача назавжди з обнуленням балансу.
16. На період блокування користувача за порушення правил сервісу, перевірка доступності посилань не проводиться і як слід дохід не нараховується.

Вирішення конфліктів


1. Всі конфлікти регулюються шляхом переговорів, при цьому користувач звертається до адміністрації системи за допомогою служби підтримки.
2. В інших випадках користувач має право звернутися в Арбітраж WebMoney, Міліцію або Судові органи України.