Корисні поради

Головна › Корисні поради
 • Все про вічні посилання з ручним розміщенням

  Поради та приклади розміщення, а також оплата.

  Як проставляти вічні посилання c ручним розміщенням?
  Чим вище і вдаліше ви розмістите вічне посилання, тим більше рекламодавців захочуть розміститися саме на вашому майданчику, що, відповідно, збільшує прибутковість з сайту в системі WebGarden!
  Кожен сайт, перед включенням в продажу вічних посилань з ручним розміщенням, проходить ручну перевірку модератором після якої сайту призначається одна або кілька тематик. Також, існує планова регулярна ручна перевірка якості розміщення для всіх вічних посилань і для кожного сайту, який бере участь у продажу посилань в системі.
  Після приходу нової заявки на розміщення, у власника сайту є 4 дня, щоб відхилити або прийняти її. По завершенню терміну премодерації, заявка автоматично видаляється. Повідомлення про нові заявки на розміщення розсилаються кілька разів на день на електронну адресу користувача, вказану в налаштуваннях сервісу.
  Зміна або видалення розміщеного вічної посилання - заборонено і за цим стежить система в автоматичному і ручному режимах.
  Вічні посилання в системі заборонено розміщувати нижче ніж 25-35% (в окремих випадках більше) в близькості до початку контенту сторінки сайту і закривати від індексації пошуковими системами (наприклад теги < noindex >, < nofollow > та інші), а також приховувати або маскувати будь-якими способами.
  ...

  Детальніше
 • Що робити якщо сайт вже присутній в сторонньої біржі/системі?

  У тому випадку коли при додаванні сайту в систему ви отримуєте повідомлення "Помилка! Такий сайт вже присутній в сторонньої біржі/системі! Додавання сайту в таких випадках не допускається!", Вам потрібно видалити цей сайт з іншої системи/біржі.

  Через 14 днів після видалення - сайт можна буде додати до нас в систему.

  Детальніше
 • Все про вічні посилання

  Поради та приклади розміщення, а також оплата і т.д.

  Як розміщувати вічні посилання?
  Чим вище і вдаліше ви розмістите код вічних посилань, тим більше рекламодавців захочуть розміститися саме на вашому майданчику, що, відповідно, збільшує прибутковість з сайту в системі WebGarden! Вічні посилання в системі заборонено розміщувати в підвалі (footer'і) сторінок сайту і закривати від індексації пошуковими системами, а також приховувати або маскувати будь-якими способами. Кожен сайт, перед включенням в продажу вічних посилань, проходить тестову простановку і перевіряється вручну. А також, існує планова регулярна ручна перевірка якості розміщення для всіх вічних посилань і для кожного сайту, який бере участь у продажу посилань в системі.
  ...

  Детальніше
 • Як нараховується дохід у WebGarden?

  Дохід в WebGarden нараховується за посилання і за вічні посилання роздільно і щодоби.
  1. За посилання нарахування відбувається щодоби з розрахунку 1/30 від вартості всіх розміщених і перевірених за добу посилань.
  2. За вічні посилання дохід нараховується щодоби з розрахунку 1/180 від вартості вічної посилання.
  3. У прогнозі доходу в правому меню зазначений прогноз доходу виходячи з щомісячних планованих надходжень за продаж посилань і вічних посилань.
  4. В інтерфейсі проданих посилань можна бачити проблемні посилання в колонці Error.
  5. Виплати проводяться щодоби по мірі накопичення коштів на балансі.

  Детальніше
 • Як заробити максимальний дохід на посиланнях в WebGarden?

  Прості поради вам допоможуть:
  1. Робіть корисні сайти, розміщуйте побільше інформації на ньому. Чим більше контенту на сторінках - тим краще якість сторінок і тим більше сторінок піде у продаж.
  2. Прибирайте всі зовнішні і малокорисні внутрішні посилання від індексації.
  3. Лічильники, банери, блоки реклами - також приховуйте від індексації.

  Детальніше