Корисні поради

ГоловнаВсі користні поради › Що таке тестова простановка вічних посилань?
 • Що таке тестова простановка вічних посилань?

  Тестова простановка виконується при першій модерації сайту для продажів вічних посилань. Вибірково вибирається сторінка сайту, що пройшла в продажу вічних посилань при скануванні, і на ній ставиться тестове вічне посилання, для того, щоб модератор системи перевірив коректність розміщення вічних посилань на сторінках Вашого сайту. За результатами тестової простановки сайт допускається в продажу, саме тестове посилання при допуску видаляється з сайту. Якщо на сайті вірно налаштоване виведення вічних посилань, то виконання тестової простановки займає звичайно не більше доби.

  Текст тестового вічного посилання виглядає так:

  Арендованные и вечные ссылки в WebGarden
  Продажа арендованных и вечных ссылок в WebGarden. Посадите ссылки в нашем саду, и собирайте щедрый урожай прибыли!


  Часто зустрічаємі порушення (помилки) і їх розшифровка:

  Неправильне кодування

  Вічне посилання відображається в невірному кодуванні. Скористайтеся корисною порадою або зверніться в Службу підтримки .

  Подвійне виведення

  Вічне посилання виводиться на сторінці більше одного разу. Перевірте правильність розміщення коду на сторінці, чи немає повтору виведення або зверніться в Службу підтримки .

  14 діб n/a

  Вічна посилання більше 14 діб не було виявлено​​. Перевірте правильність розміщення коду на сторінці, коректність відповіді сервера сторінки або зверніться в Службу підтримки .

  Footer

  Вічне посилання знаходиться в самому низу сторінки (підвалі). Зверніться в Службу підтримки .