Корисні поради

ГоловнаВсі користні поради › Все про вічні посилання з ручним розміщенням
 • Все про вічні посилання з ручним розміщенням

  Поради та приклади розміщення, а також оплата.

  Як проставляти вічні посилання c ручним розміщенням?

  Чим вище і вдаліше ви розмістите вічне посилання, тим більше рекламодавців захочуть розміститися саме на вашому майданчику, що, відповідно, збільшує прибутковість з сайту в системі WebGarden!

  Кожен сайт, перед включенням в продажу вічних посилань з ручним розміщенням, проходить ручну перевірку модератором після якої сайту призначається одна або кілька тематик. Також, існує планова регулярна ручна перевірка якості розміщення для всіх вічних посилань і для кожного сайту, який бере участь у продажу посилань в системі.

  Після приходу нової заявки на розміщення, у власника сайту є 4 дні, щоб відхилити або прийняти її. По завершенню терміну премодерації, заявка автоматично видаляється. Повідомлення про нові заявки на розміщення розсилаються кілька разів на день на електронну адресу користувача, вказану в налаштуваннях сервісу.

  Зміна або видалення розміщеного вічної посилання - заборонено і за цим стежить система в автоматичному і ручному режимах.

  Вічні посилання в системі заборонено розміщувати нижче ніж 25-35% (в окремих випадках більше) в близькості до початку контенту сторінки сайту і закривати від індексації пошуковими системами (наприклад теги < noindex >, < nofollow > та інші), а також приховувати або маскувати будь-якими способами.

  Приклад правильного розміщення Вічного посилання з ручним розміщенням на сторінці сайту:

  Вічне посилання знаходиться у видимій області і не нижче ніж 25% в близькості до початку контенту сторінки сайту

  Приклад правильного розміщення Вічного посилання з ручним розміщенням на сторінці сайту  Ціна та оплата Вічних посилань з ручним розміщенням.

  Мінімальна ціна продажу вічного посилання становить $2.5 і встановлюється системою за замовчуванням після додавання і ручній перевірці сайту модератором. Мінімальну ціну продажу посилання можна змінити в налаштуваннях сайту.

  Вічне посилання з ручним розміщенням оплачується з моменту розміщення щодоби по 1/180 від загальної вартості посилання і по завершенню оплат, коли вся вартість вічного посилання буде повністю перерахована на Ваш баланс, оплати за вічне посилання припиняються і воно повинно залишитися розміщеним на Вашому сайті.  Розміщуйте посилання правильно, тим самим, підвищуючи свій дохід!