Корисні поради

ГоловнаВсі користні поради › Як нараховується дохід у WebGarden?
 • Як нараховується дохід у WebGarden?

  Дохід в WebGarden нараховується за посилання і за вічні посилання роздільно і щодоби.
  1. За посилання нарахування відбувається щодоби з розрахунку 1/30 від вартості всіх розміщених і перевірених за добу посилань. Якщо посилання не розміщено, дохід по ньому за добу не нараховується.
  2. За вічні посилання дохід нараховується щодоби з розрахунку 1/180 від вартості вічної посилання. Після того, як вічне посилання відстоїть 180 днів (півроку), вона розміщується вже без оплати.
  3. В прогнозі доходу в правому меню зазначений прогноз доходу виходячи з щомісячних планованих надходжень за продаж посилань і вічних посилань (прогнозована вартість посилань + прогнозована сума вічних посилань, поділена на 6).
  4. В інтерфейсі проданих посилань можна бачити проблемні посилання в колонці Error. Поки посилання в статусі Error подобові оплати за него не нараховуються. Посилання, що випали в Error, слід перевіряти, чому посилання не розміщується. Як правило, проблема в неправильно переданих заголовках вашого веб-сервера.
  5. Виплати проводяться щодоби по мірі накопичення коштів на балансі. Про суттєві затримках повідомляється додатково в новинах або в особистому кабінеті.